Uczniowie przez cały tydzień wraz z wychowawcami realizują projekty, prezentacje oraz lekcje tematyczne poświęcone temu wybitnemu Polakowi. Jednocześnie trwa rywalizacja międzyklasową o główną nagrodę ufundowaną przez Dyrektora. Każdego dnia będą odbywać się konkursy, a ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w piątek podczas uroczystego apelu.
W poniedziałek klasy brały udział w punktowanej konkurencji, która polegała na dekoracji pierników. Uczniowie bardzo zaangażowali się w pracę, wszystkim towarzyszył nieustanny śmiech i dobry humor.
Wtorek, kolejny etap rozgrywek klasowych. Każda klasa przygotowała plakat pt. „Kosmos”. Wszystkie prace można obejrzeć na szkolnej wystawie.
Środa – trzeci dzień z Kopernikiem 🌍 w naszej szkole.
Klasy dały z siebie wszystko i jak zawsze, ramię w ramię walczyły o zwycięstwo. Pierwszą konkurencją tego dnia była prezentacja klasowych Koperników, kosmicznych strojów a także wierszy i piosenek o naszym Patronie. Czteroosobowe drużyny walczyły o punkty dla swoich klas, rozwiązując logiczne zagadki i kosmiczne równania.
Ostatni dzień rywalizacji – czwartek.
🔹Przedstawiciele każdej klasy zmierzyli się w konkursie wiedzy o życiu i dokonaniach naukowych Mikołaja Kopernika.
🔹A już jutro …
🔸To, na co wszyscy czekają z niecierpliwością. Ogłoszenie wyników