Dnia 15.05 uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w Finale 18 edycji konkursu “Uczę się bezpiecznie żyć”.
W klasach 1-3 szkołę reprezentowały Zofia Adamiak, Lena Przytulska, Zuzanna Świderska dziewczynki zajęły 3 miejsce i otrzymały tytuł II WICEMISTRZ DOLNEGO ŚLĄSKA W EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA EKOLOGICZNEGO.
Klasy 4-6 w składzie: Julia Kaczmarek, Hubert Kazimierczak, Kacper Kazimierczak. Uczniowie zajęli I miejsce i zdobyli tytuł MISTRZA DOLNEGO ŚLĄSKA W EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA EKOLOGICZNEGO.
Maja Giertuga- Lubicz uczennica klasy 8a zajęła 5 miejsce w finale.
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu pierwszej pomocy, ekologi i bezpieczeństwa dnia codziennego
Honorowy patronat nad konkursem objęła małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda.
Dziękujemy Panu Kamilowi Halerowiczowi #Strefa998 za wykonanie i sponsorowanie koszulek dla uczennic klas 1-3.
Uczniów do konkursu przygotowali : Pani Anna Adamiak i Pan Mateusz Krasicki .
Gratulacje dla uczniów i opiekunów.