Dnia 18 maja 2024r. tj. w sobotę Zespół Szkolno – Przedszkolny w Serbach organizuje coroczną imprezę charytatywną. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie ona połączona ze zbiórką krwi dla naszej uczennicy Zuzi. Zebrane podczas akcji pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz sześcioletniego Stasia, podopiecznego Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER. Staś od urodzenia zmaga się z Zespołem Alagille’a, który powoduje u niego szereg problemów zdrowotnych.
Zapraszamy wszystkie osoby pragnące wspomóc naszą akcję do oddawania krwi, jak również do uczestnictwa w różnych atrakcjach, które będą miały miejsce tego dnia. Można będzie zakupić smaczne ciasta, pierogi, krokiety, paszteciki oraz chleb ze smalcem i ogórkiem. Specjalnie na tą okoliczność wystąpi „Studio Talentów”, odbędą się pokazy straży pożarnej, przejażdżki kucykiem, paintball, kiermasz książek, jak również animacje w języku angielskim Szkoły Języka Angielskiego Early Stage. Będą warkoczyki, tatuaże, koło fortuny, loteria fantowa oraz gra terenowa dla chętnych rodzin. Krótko mówiąc: dla każdego coś miłego.

Na grę terenową należy się zapisać do 15 maja pod adres graterenowazspserby@interia.pl lub przez dziennik ekeltroniczny. Dla dzieci, z klas I-III będzie również zorganizowany mini Escape Room:) Zapraszamy serdecznie Wszystkich, do wzięcia udziału w naszej Akcji Charytatywnej! Dziękujemy, że będziecie z nami. Dobro Wraca!!!