Klasa 2 a bierze udział w 3-letnim projekcie edukacyjnym “Myślę, decyduję, działam-finanse dla najmłodszych”.

Zarządzanie kieszonkowym, oszczędzanie i codzienne zakupy nie mają już przed nami tajemnic! 💰🤝

Za nami wspaniały rok pełen kreatywnych wyzwań.

Przez ostatnie miesiące dzieciaki uczyły się przedsiębiorczości przez świetną zabawę.
💡 Poznały wartość pieniądza,
🛒 dowiedziały się, jak mądrze planować wydatki i oszczędzać na wymarzone cele,
🤔 a także jak podejmować odpowiedzialne decyzje.

W ramach projektu „Myślę, decyduję, działam” wyruszyliśmy na wycieczkę do Poznania, gdzie odwiedziliśmy Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiegow Poznaniu. 🏦

To, co działo się na miejscu, przerosło nasze oczekiwania! Mieliśmy okazję zobaczyć niedostępny na co dzień skarbiec oraz wziąć udział w specjalnych zajęciach, podczas których poznaliśmy tajniki pracy bankowców i dowiedzieliśmy się, jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi 📉📈.

To była prawdziwa lekcja ekonomii na żywo.