Klasa 2 a bierze udział w 3-letnim projekcie edukacyjnym “Myślę, decyduję, działam-finanse dla najmłodszych”.
Zarządzanie kieszonkowym, oszczędzanie i codzienne zakupy nie mają już przed nami tajemnic! 💰🤝
Za nami wspaniały rok pełen kreatywnych wyzwań.
Przez ostatnie miesiące dzieciaki uczyły się przedsiębiorczości przez świetną zabawę.
💡 Poznały wartość pieniądza,
🛒 dowiedziały się, jak mądrze planować wydatki i oszczędzać na wymarzone cele,
🤔 a także jak podejmować odpowiedzialne decyzje.
W ramach projektu „Myślę, decyduję, działam” wyruszyliśmy na wycieczkę do Poznania, gdzie odwiedziliśmy Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiegow Poznaniu. 🏦
To, co działo się na miejscu, przerosło nasze oczekiwania! Mieliśmy okazję zobaczyć niedostępny na co dzień skarbiec oraz wziąć udział w specjalnych zajęciach, podczas których poznaliśmy tajniki pracy bankowców i dowiedzieliśmy się, jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi 📉📈.
To była prawdziwa lekcja ekonomii na żywo.
